Szukaj na tym blogu

sobota, 18 maja 2013

Ustna matura z angielskiego i pierwsze wyniki naszych uczniów

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami paru naszych uczniów, którzy przygotowywali się do matury z języka angielskiego przez Internet korzystając właśnie z zajęć z naszymi lektorami. Na naszej stronie znajduje się krótki artykuł który zawiera nieco informacji na temat samego przygotowania do matury wraz z paroma wynikami. Musimy przyznać, iż nadal nie wiele uczniów szkół średnich jest zainteresowanych nauką przez Skype chociaż ich liczba z roku na rok rośnie. Może warto się jednak przekonać szczególnie biorąc pod uwagę zalety jakie niesie za sobą nauka online oraz późniejsze rezultaty na maturach ustnych czy pisemnych. Przypominamy, iż wyniki matur pisemnych z języka angielskiego powinny być oficjalnie przekazane do szkól wraz ze świadectwami w dniu 28 czerwca. Oczywiście nie zapomnimy poinformować o osiągnięciach naszych klientów o ile oczywiście będą mieli oni chęć podzielić się z nami tymi danymi.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza