Szukaj na tym blogu

sobota, 14 września 2013

Angielski przez Skype technicznie - w razie problemów


Internet to świetna rzecz bo właśnie dzięki niemu możemy oferować wam naukę angielskiego przez Skype ale jak wszystkie rzeczy również i ta może się niespodziewanie zepsuć. Z doświadczenia wiemy, iż mogą zdarzyć się przypadki kiedy w czasie zajęć sieć odmawia posłuszeństwa. Są to wprawdzie sytuacje niezwykle rzadkie jednak nie można powiedzieć, że nie mają miejsca. Przyczyna braku internetu nie zawsze leży po stronie samego dostawcy ponieważ jako pośrednie czynniki możemy uznać brak prądu czy awarię komputera. Niejednokrotnie klienci pytają nas co się stanie gdy problem takiej natury pojawi się w czasie zajęć. Czy lekcja przepada? 

W wielu innych firmach w przypadku gdy problem z połączeniem leży po stronie klienta lekcja uznawana jest za odbytą. U nas angielski przez Internet pozwala na znacznie więcej! W sytuacji pojawienia się poważnych problemów technicznych w trakcie odbywania zajęć przez Skype, lekcja powinna zostać dokończona w najbliższym dogodnym terminie uzgodnionym przez lektora i słuchacza. Niewykorzystany czas może zostać również dodany do kolejnej lekcji. Doskonale wiemy, iż takie sytuacje mogą się zdarzyć zarówno po stronie klienta jak i lektora dlatego nieprofesjonalnym podejściem byłoby kwalifikowanie lekcji jako przeprowadzonej w razie zakłócenia jej przez złośliwość rzeczy martwych. 

Z naszej strony zawsze staramy się jak najlepiej zabezpieczyć jakość zajęć i zminimalizować możliwe nieprzewidywalne zagrożenia dla swobodnej nauki przez Internet. W tym celu niektórzy z naszych lektorów prowadzący największą ilość zajęć posiadają łącza zapasowe oraz zasilanie awaryjne w postaci UPS'ów. Pozwala to bez większych problemów kontynuować zajęcia w przypadku zaniku podstawowego łącza internetowego lub przy krótkotrwałym braku elektryczności. Nasi klienci nie muszą jednak posiadać tego typu rozwiązań.

Podsumowując jednak. Pamiętaj, iż u nas w przypadku problemów różnego pochodzenia z Internetem po Twojej stronie lekcja nigdy nie zostanie uznana jako przeprowadzona.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza