Szukaj na tym blogu

wtorek, 27 maja 2014

Lekcje angielskiego przez Skype - kilka słów od naszej Pani lektor przebywającej na Wyspach

Od wczoraj oferujemy bardzo ciekawe zajęcia przez Skype z lektorami języka angielskiego mieszkającymi na Wyspach. Poprosiliśmy jedną z naszych Pań nauczycielek o przesłanie krótkiego info na temat swojej sylwetki. Pani Magdalena pracuje z nami od roku i przez ten okres czasu zyskała sobie ogromne uznanie wśród klientów. Wyraz temu dają komentarze jakie otrzymujemy od uczniów uczących się angielskiego przez Skype właśnie z Panią Magdaleną, która prowadzi zajęcia mieszkając w Anglii.  

Nauczanie języka angielskiego było moim marzeniem z dzieciństwa. Jestem dowodem na to, że marzenia się spełniają, wystarczy tylko chcieć. To jak z uczeniem się języka. Każdy może się nim posługiwać. Zawsze staram się zarazić pasją do języka angielskiego moich uczniów. Obecnie mieszkam w Anglii i staram się poznać lepiej tutejszą kulturę. Już w pierwszym tygodniu pobytu zauważyłam, jak dobry stosunek do osób znających język mają Anglicy.Wiele aspektów języka różni się od tego, czego uczą w szkołach i dlatego chciałabym przyswoić jak najwięcej informacji, aby móc później przekazać uczniom jak najbardziej 'autentyczny język.

Pani Magdalena potwierdza, że ten szkolny język o którym wielokrotnie pisaliśmy na stronach naszego bloga bardzo często różni się od angielskiego słyszanego na ulicach takich miast jak chociażby Londyn. Jeżeli zatem mają Państwo ochotę na polepszenie komunikacji w języku angielskim szczególnie przed wyjazdem na Wyspy to zapraszamy do kontaktu i poznania naszych eksportowych lektorów znacznie bliżej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza