Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Najtańszy angielski przez Skype na wakacje 2014 już niebawem


Nieuchronnie zbliża się okres wakacyjny a zatem czas pełnej swobody dla młodszych uczniów. W przypadku pozostałych osób niejednokrotnie najcieplejsze miesiące roku poświęcane są oprócz wypoczynkowi na doskonalenie chociażby języków obcych. Jak co roku również i tym razem zamierzamy zaproponować wam atrakcyjne rozwiązania cenowe na naukę języka angielskiego przez Skype z naszymi lektorami. W zeszłym roku proponując promocję najtańszego języka angielskiego przez Internet 2013 byliśmy w stanie pomóc wielu zainteresowanym uczniom, których część do dzisiaj współpracuje z nami na równie atrakcyjnych warunkach. 

Najprawdopodobniej z promocją wystartujemy końcem czerwca tak aby rozpocząć regularne zajęcia już na początku lipca. Oczywiście oferta będzie dotyczyć tylko i wyłącznie zajęć indywidualnych. Postaramy się przygotować jak najlepszą ofertę cenową dla zajęć z polskimi lektorami języka angielskiego, native speakerami oraz nauczycielami przebywającymi na Wyspach.  Już dzisiaj zachęcamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych w celu zagwarantowania sobie wolnych miejsc. W zeszłym roku wszystkie kursy angielskiego przez Skype w ramach wakacyjnej promocji zostały wyprzedane w pierwszych 5 dniach. Nie ma się co temu dziwić ponieważ naukę można było rozpoczynać już od 22 zł za godzinę lekcyjną zajęć! Jeżeli mowa o tym roku to na razie ciężko powiedzieć co będziemy mogli zaproponować pod względem cenowym ponieważ w porównaniu z zeszłym latem ewidentnie wzrosły koszty pracy. Niemniej jednak z całą pewnością jesteśmy już teraz w stanie powiedzieć, iż cena znacząco będzie różnić się od tych w przypadku regularnych kursów.

Pamiętajcie, że nasze wakacyjne kursy nie są w żaden sposób okrojone! Proponujemy wam indywidualną naukę angielskiego przez Skype ze świetnymi lektorami na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdy klient ma gwarancję indywidualnego i nieszablonowego podejścia w przeciwieństwie do nauki w oparciu o podręcznik z lektorem wyćwiczonym niemalże jak robot. Jednym słowem zero haczyków :).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza