Szukaj na tym blogu

czwartek, 17 lipca 2014

Inni o nas piszą :)


Media o polishenglish4u.com


Zupełnie przez przypadek sprawdzając co o nas słychać w sieci mieliśmy okazję znaleźć dosyć stary już artykuł bo datowany na 2010 rok, który w pewnym sensie jest poświęcony nam. Wpis dotyczący korepetycji z angielskiego przez Skype można znaleźć na portalu Gadżetomania.pl. Jest nam niezmiernie miło, że ktoś dostrzegł naszą obecność na rynku i wyróżnił rodzajem rozbudowanej platformy do nauki języka angielskiego przez Internet przy pomocy Skype.

Nieco historii angielskiego przez Skype


Prawda jest taka, że 4 lata temu świat nauczania języka angielskiego przez Skype wyglądał zupełnie inaczej niż teraz :). Ciężko spamiętać ale w tamtym czasie na polskim rynku w tej materii było bardzo ubogo. Dzisiaj firm czy osób prywatnych oferujących angielski przez ten jakże znany komunikator głosowy jest do zatrzęsienia. My jako w zasadzie jedyni możemy pochwalić się najdłuższym stażem a zatem i największym doświadczeniem, które bardzo często okazuje się przydatne i niesie za sobą korzyści w odniesieniu do klientów którzy ostatecznie wybierają właśnie naszą ofertę. Pewne jest to, że gdy zaczynaliśmy cały projekt lata temu na ogół każdy dookoła był sceptyczny. Pisaliśmy o tym już w tym artykule. Teraźniejszość pokazuje zupełnie co innego. Według nas szeroko pojęta nauka przez Internet z roku na rok będzie się coraz bardziej rozwijać ponieważ jest niezwykle wygodna i nie zabiera dużo cennego czasu w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Życzenia na przyszłość


My ze swojej strony mamy nadzieję rozwijać się i dawać naszym klientom tylko to co najlepsze. Liczymy zatem na odpowiednie warunki i natchnienie z wszelakich możliwych źródeł a być może jeszcze nie raz o nas napiszą... :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza