Szukaj na tym blogu

środa, 9 lipca 2014

Polishenglish4u.com po raz kolejny zmienia się dla was...

Od czasu założenia polishenglish4u.com przeszliśmy już wiele zmian, które miały na celu ułatwić obsługę strony naszym klientom. Przez te 8 lat jednak najwięcej zmieniło się w naszej ofercie dotyczącej nauki angielskiego przez Skype. Również i tym razem nadchodzą kolejne zmiany, które chyba trzeba będzie uznać za największe. 


W najbliższych dniach możecie się spodziewać zmiany wyglądu naszej strony głównej na bardziej nowoczesną i przyjazną użytkownikowi. Wprowadzimy też przejrzystą strukturę witryny aby łatwiej trafić na to co bezpośrednio interesuje odwiedzających. Zapewne największą nowością okażą się dodane funkcjonalności ukierunkowane na bezpośrednią naukę angielskiego przez Internet za pośrednictwem naszego serwisu oraz  ciekawe rozwiązania takie jak możliwość licytacji kursów. Idea banalnie prosta - uczysz się za tyle za ile wylicytujesz :). To tylko niektóre z pomysłów. Z biegiem czasu a pewno będziecie je wyraźniej dostrzegać. Jedno jest pewne, otóż zmieniamy się z serwisu tylko nastawionego na sprzedaż ofert na serwis bardziej interaktywny pozwalający na naukę angielskiego przez Internet w sposób bardziej zindywidualizowany z zachowaniem naszych standardów. 

Prosimy zatem o cierpliwość ponieważ to wszystko będzie wymagało czasu. Nasi stali klienci mogą przy tym liczyć na dodatkowe profity co na pewno jest świetną wiadomością. Nowi odkryją nas w zupełnie innej formie a stanie się to w przeciągu tych wakacji. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza