Szukaj na tym blogu

piątek, 4 lipca 2014

Tani Angielski przez Skype na wakacje już dostępny!


Tani angielski na wakacje 2014 już dostępny!


Już od dwóch dni rewelacyjna oferta wakacyjna na tani angielski przez Skype jest dostępna za pośrednictwem polishenglish4u.com dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania. Pamiętajcie, że u nas zawsze możecie liczyć na proste i jasne zasady bez żadnych ukrytych kosztów czy haczyków. Pierwsze telefony już się rozdzwoniły zatem powoli po lekcjach próbnych zajęcia będą wykupywane tak jak to miało miejsce np. rok temu. Jeżeli chcecie z tej promocji skorzystać jeszcze w tym roku to warto już dzisiaj zarezerwować sobie termin lekcji próbnej, która nic was nie kosztuje i jest zupełnie niezobowiązująca. 

Dodatkowe bonusy dla czytelników bloga

Mamy jednak dla was coś ekstra. Mianowicie każdy klient, który trafi na naszą ofertę właśnie poprzez tego bloga może liczyć na dodatkowy rabat cenowy. Więc uwaga! Normalnie możecie liczyć na 12% ale czytacie ten artykuł co daje wam jeszcze większy bonus! Wystarczy podczas zgłoszenia poprzez polishenglish4u@gmail.com napisać, iż o ofercie dowiedzieliście się właśnie z naszego bloga. O tym jaki rabat otrzymacie ostatecznie dowiecie się po odbyciu zajęć próbnych, lecz jedno jest pewne - będzie to powyżej 12%. 


Czytaj o angielskim przez Skype i ucz się za darmo!

Co więcej już niebawem ruszymy z kolejną gratką dla żądnych języka angielskiego i będziemy mieli do rozdania darmowe minuty zajęć. Warunkiem jest bycie na bieżąco z naszym blogiem zatem zapraszamy do subskrypcji naszej strony.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza