Szukaj na tym blogu

środa, 16 lipca 2014

Zmiany na polishenglish4u.com w toku - opis dotychczasowych usprawnień

Jak osoby odwiedzające naszą stronę w ostatnich dniach mogły zauważyć zmiany zapowiadane przez nas są coraz bardziej widoczne. Z dnia na dzień dodajemy nowe rozwiązania oraz zmieniamy styl serwisu. Na chwilę obecną udało się wprowadzić główne zmiany graficzne i przebudować strukturę strony. Powinno to w znacznym stopniu zapewnić odpowiednią przejrzystość dostępnych treści. 

W sposób znaczący zmieniliśmy nawigację oraz wprowadziliśmy bardziej intuicyjne rozwiązania w zakresie chęci skorzystania z zajęć próbnych angielskiego przez Skype i doboru lektora. Teraz już nikt nie ma prawa pobłądzić ponieważ algorytmy zastosowane na stronie prowadzą nas do celu bez względu na to gdzie się znajdujemy. Dodatkowo rozbudowaliśmy FAQ czyli odpowiedzi na najczęściej zdawane pytania. Na wstępie wyodrębniliśmy pytania dotyczące samej nauki angielskiego przez Internet i planujemy podobne kroki poczynić w przypadku tłumaczeń czy korekty, gdzie znajduje się lista pytań oczekujących na opracowanie. 

Wracając jeszcze na moment do układu graficznego to w górnym menu oprócz części nawigacji  znalazło się miejsce dla danych kontaktowych oraz odnośników do portali społecznościowych, które powtórzone zostały również w stopce. Sama stopka przeszła niesamowitą metamorfozę i rozrosła się do niebywałych rozmiarów ze względu na funkcje jakie teraz pełni. Na chwilę obecną jest ona miejscem dla wykazu najnowszych wpisów, guzików społecznościowych oraz archiwum. Dodatkowe usprawnienie przy niektórych stronach i postach to pływająca ramka social media. Nie można też zapomnieć o nowej profesjonalnej stronie kontaktowej, która pozwala korzystać z niezawodnego formularza widocznego również dodatkowo na innych wymagających go podstronach serwisu.

Zmian do tej pory było bardzo wiele i zapewne to nie koniec. To co widzicie teraz to jeszcze wersja beta przynajmniej pod względem graficznym. Nie da się ukryć, iż wszystko jest dosyć pracochłonne ale czego się nie robi dla Was :).

Na koniec wspomnienie graficzne starej wersji serwisu. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza